Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Skeyndor kosmetika

 

SKEYNDOR je značkou profesionální kosmetiky, k terá v roce 2013 slaví 47 let od svého v zniku.

Zákazníkům nabízí více než 20 produktových řad, které pokrývají každý aspekt estetické péče o pokožku. Díky tomu se SKEYNDOR stal jednou z vedoucích firem na současném t rhu.

Motto: "Poskytovat nejlepší kvalitu - především díky inovačnímu, vědeckému výzkumu a účinným aktivním složkám". Toto heslo se snaží naplňovat již od roku 1966, kdy ve španělské Terrasse došlo k založení společnosti a to Publio Puentem, doktorem chemie a Juanem Morcillou, provozním inženýrem.

Jedná se o španělskou kosmetickou značku, která je známá po celém světě a je specialistou v oboru anti-age péče o pleť, díky skvělému týmu vědců, laboratornímu výzkumu a dlouholetým zkušenostem.

Kosmetické řady SKEYNDOR dnes používá více než 15 000 profesionálů po celém světě, od Kanady až po Nový Zéland.

 

Galvanická žehlička Nu Skin

Galvanická žehlička Nu Skin

Co přináší používání žehličky? Omlazení a vyhlazení pleti, hloubkovou regeneraci. Pleť je svěží, vypadá odpočatě a zdravě. Také hluboké vyčištění pleti, event. rychlé zhojení problémů, např. po akné, zánětlivých pupíncích a neštovičkách.

Proč tomu věřit?

Víme, že podobných "zaručených" způsobů omlazení se nabízí na internetu mnoho. Nechceme po Vás, aby jste nám slepě věřili. Prohlédněte si na těchto stránkách, co Galvanic dokáže a pokud Vás zaujme, ochotně a

ZDARMA Vám ji můžeme předvést přímo u Vás doma.

Je vhodná pro domácí použití. Nemusíte chodit do kosmetických salónů - použití je velmi jednoduché.

Žehlička je vhodná pro žehlení celého těla - nejenom obličeje!

 

Jak Galvanic Spa II funguje?

Galvanická žehlička GALVANIC SPA II pracuje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, čím dochází v první 5ti minutové fázi k hloubkovému vyčištění pleti a ve druhé 5ti minutové fázi k hloubkovému zapravení gelů a kosmetiky pod kůži.

Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštílí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima.

Již při prvním žehlení je cítit, jak "obličej dýchá" a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky, který nenechají nikoho na pochybách.

Žehlička se používá v počáteční fázi 3x týdně a poté stačí pouze 1x týdně. Pokud ji máte doma, měla by se stát běžnou součástí její pravidelné a velmi příjemné péče o pokožku.

Testování má velmi pozitivní výsledky, a  proto ji lze vřele doporučit všem zájemcům o mladistvou pleť k pravidelnému domácímu používání.

Žehličku lze použít na všechny druhy pleti – mladou, zralou,suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatitidou. Lze ji použít i na dvouleté dítě. Galvanická žehlička analyzuje pleť a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu.

Upozornění: Protože Galvanic Spa II pracuje s galvanickým proudem, nelze jej použít u osob s kardiostimulátorem.

 

 

Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma

Líbí se vám tyto stránky?

Ne (1081 | 34%)
Ano (1153 | 36%)
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one