Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Galvanická žehlička Nu Skin

Galvanická žehlička Nu Skin

Galvanická žehlička Nu Skin

Co přináší používání žehličky? Omlazení a vyhlazení pleti, hloubkovou regeneraci. Pleť je svěží, vypadá odpočatě a zdravě. Také hluboké vyčištění pleti, event. rychlé zhojení problémů, např. po akné, zánětlivých pupíncích a neštovičkách.

Proč tomu věřit?

Víme, že podobných "zaručených" způsobů omlazení se nabízí na internetu mnoho. Nechceme po Vás, aby jste nám slepě věřili. Prohlédněte si na těchto stránkách, co Galvanic dokáže a pokud Vás zaujme, ochotně a

ZDARMA Vám ji můžeme předvést přímo u Vás doma.

Je vhodná pro domácí použití. Nemusíte chodit do kosmetických salónů - použití je velmi jednoduché.

Žehlička je vhodná pro žehlení celého těla - nejenom obličeje!

 

Jak Galvanic Spa II funguje?

Galvanická žehlička GALVANIC SPA II pracuje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, čím dochází v první 5ti minutové fázi k hloubkovému vyčištění pleti a ve druhé 5ti minutové fázi k hloubkovému zapravení gelů a kosmetiky pod kůži.

Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštílí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima.

Již při prvním žehlení je cítit, jak "obličej dýchá" a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky, který nenechají nikoho na pochybách.

Žehlička se používá v počáteční fázi 3x týdně a poté stačí pouze 1x týdně. Pokud ji máte doma, měla by se stát běžnou součástí její pravidelné a velmi příjemné péče o pokožku.

Testování má velmi pozitivní výsledky, a  proto ji lze vřele doporučit všem zájemcům o mladistvou pleť k pravidelnému domácímu používání.

Žehličku lze použít na všechny druhy pleti – mladou, zralou,suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatitidou. Lze ji použít i na dvouleté dítě. Galvanická žehlička analyzuje pleť a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu.

Upozornění: Protože Galvanic Spa II pracuje s galvanickým proudem, nelze jej použít u osob s kardiostimulátorem.

 

 

02.05.2009 20:48:25
anetka84
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma

Líbí se vám tyto stránky?

Ne (1081 | 34%)
Ano (1153 | 36%)
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one